Tamamlanmış Tezler

Bölümümüz Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü bünyesinde tamamlanmış olan tezleri göstermektedir.

  • MERVE ŞİŞCİ, (2017), Yapay sinir ağları ile hisse senedi kapanış fiyatlarının tahmini ve portföy optimizasyonu, Yüksek Lisans Tezi, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Kütahya, Danışman: Prof.Dr. Özden ÜSTÜN.
  • FATİH ÖZDİL, (2012), Bir ambalaj fabrikasında kutu üretimi için uygun yerleşim planının belirlenmesi, Yüksek Lisans Tezi, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Kütahya, Danışman: Prof.Dr. Özden ÜSTÜN.
  • REYHAN ALP, (2011), Çok amaçlı ilköğretim ders programı hazırlama probleminin çözümü için AHP ve konik skalerizasyon bütünleşik yaklaşımı, Yüksek Lisans Tezi, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Kütahya, Danışman: Prof.Dr. Özden ÜSTÜN.
  • BEYZA KALE, (2010), Otomotiv yan sanayiinde kalite maliyetlerinin analizi, Yüksek Lisans Tezi, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Kütahya, Danışman: Prof.Dr. Özden ÜSTÜN.
  • DERYA DELİKTAŞ, (2010), Bir otomotiv yan sanayi firmasında bulanık çok ölçütlü karar verme ile endüstri mühendisi seçimi, Yüksek Lisans Tezi, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Kütahya, Danışman: Prof.Dr. Özden ÜSTÜN.
  • HALİL İBRAHİM ÇİÇEKDAĞI, 2013, Deprem verilerinin analizi için veri madenciliği yaklaşımı, Yüksek Lisans Tezi, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Kütahya, Danışman: Doç.Dr. Şafak KIRIŞ.
  • AYHAN ASLAN, (2018), Forklift kazalarını önlemek için bir risk algılama sistemi tasarımı ve bir uygulama.Yüksek Lisans Tezi, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Kütahya, Danışman: Dr.Öğr.Üyesi İhsan EROZAN.

 

Son Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2018, Perşembe