Dilekçeler-Formlar

Genel belgeler

 • Transkript Talep Formu (pdf)  
 • Transkript Talep Formu (doc) (Bölümümüzde öğrenimine devam eden veya mezun olmuş öğrencilerimiz, uzaktan transkript istemeleri halinde, Transkript Talep Formunu doldurularak 0274 265 20 64 nolu faksa gönderildikleri taktirde değerlendirilmeye alınacaktır.)

 

Sınavlarla ilgili belgeler

 

Stajla ilgili belgeler

 • Sigorta talep formu(Yeni)
 • Staj Zorunluluk Belgesi (Yeni)
 • Staj Sicil Fişi
 • 3308 Sayılı Kanun Kapsamında Öğrenci ve İşveren Bilgi Formu
  • Not: İşyerinden ücret alarak staj yapacak öğrencilerimizin, yukarıda verilen İşsizlik Fonu Katkısı Bilgi Formu' nu doldurmaları gerekmektedir. Bu formun, öğrenci ve firma tarafından karşılıklı imzalanması ve öğrenci tarafından Staj Sigorta Talep formuna eklenerek bölüm sekreterliğine teslim etmeleri gerekmektedir.  

        Öğrenciye ücret ödendiğine dair banka dekontunun da staj bitiminde yine öğrenci tarafından bölümüne teslim edilmesi gerekmektedir. 

 

Mezuniyet Talebi 

Dönem arasında mezuniyet hakkı kazanmış öğrencilerimiz  (Derslerini tamamlamış, stajlarını daha sonra yapmış ve kabul olmuş), mezuniyet işlemlerinin başlatılması için aşağıdaki dilekçeyi doldurup bölüm sekreterliğine teslim etmek zorundadır.

Mezuniyet Talebi Dilekçesi

 

Kayıt Dönemi

​Not: Bu form yaz okulunda bölümümüzde açılmayan dersin/derslerin yerine başka fakülteden veya üniversiteden ders alabilmek için doldurulur. Form 2 adet doldurulur ve birisi ilgili üniversiteye/fakülteye teslim edilirken diğeri Endüstri Müh. Bölüm sekreterliğine teslim edilir. 

Başka fakülteden veya farklı üniversiteden ders alma işlemi için öncelikle, dersin alınacağı fakültenin veya üniversitenin ilgili bölümünden resmi onaylı ders içeriği alınması gerekmektedir. 

 

Not: Öğrenci bilgi sistemi tarafından alınması zorunlu tutulan başarısız olunan derslerin, yaz okulunda çakışması nedeniyle birlikte alınamaması durumunda, bu derslerden birinin yerine ilk kez alınacak bir dersi seçmek isteyen öğrenciler tarafından doldurulacaktır. 

 

Son Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2018, Perşembe